O Noua Imagine. Aceiasi Oameni Profesionisti Si Dedicati Meseriei Lor

Pentru ca INOVARE si PROFESIONALISM sunt cuvintele care ne definesc activitatea de mai bine de 10 ani, am decis ca acum, este momentul perfect pentru un rebranding.

 

De ce? Pentru ca, in felul acesta, sigla si mottoul nostru vor transmite aceleasi valori pe care noi toti, consultantii imobiliari din echipa Domina le impartasim si avem grija sa fie percepute la cel mai inalt nivel, in relatia cu clientii nostri, zi de zi.

 

Noul nostru motto “Inovare in Imobiliare” transmite stradania noastra de zi cu zi: de a crea un echilibru intre vanzator si cumparator pentru ca ambii sa aiba avantaje maxime in urma realizarii tranzactiei, de a iesi in fata cu cele mai noi oferte si de a veni cu raspunsuri rapide la solicitarile primite.

 

Experienta noastra, in lucrul cu peste 2000 de clienti, arata ca nu suntem o agentie imobiliara oarecare. In prezent suntem cea mai mare agentie imobiliara din judetul Gorj si continuam sa mergem inainte, sa devenim mai buni zi de zi, pentru a ne pastra statutul de lideri pe acest segment, adoptand cele mai noi si inovative metode de promovare, pentru ca, fiecare client sa plece de la noi 100% multumit.

 

Urmareste videoclipul cu prezentarea activitatii agentiei noastre pentru a intelege mai bine avantajele colaborarii cu echipa noastra de profesionisti.

Economisește timp și energie apeland direct la serviciile echipei noastre. Contacteaza-ne aici: [email protected] sau da-ne un telefon la 0737.800.000 si vom raspunde cu promptitudine cererii tale.