Agenția Domina Imobiliare

Partener Imobiliar

Ești pasionat de imobiliare, dar încă nu ai avut ocazia să faci primul pas în domeniu? Acum ai ocazia, alături de echipa Domina Imobiliare.

Ce presupune colaborarea în calitate de Partener?

Îți propunem un parteneriat bazat pe flexibilitate, dar mai ales pe rezultate. Practic, îți poți alege intervalul orar și zilele în care poți să închei tranzacții, activând sub umbrela Domina Imobiliare, singurul obiectiv fiind acela de a te bucura de propriile vânzări.

Responsabilități:

Pentru ca tu să te bucuri de rezultate maxime, este nevoie să:

  • Respecți viziunea și misiunea Domina Imobiliare, construită în peste 15 ani
  • Respecți valorile de brand
  • Abordezi cu profesionalism și determinare fiecare ofertă din portofoliu.

Beneficii

  • Te bucuri de notorietatea celei mai mari agenții imobiliare, lucrând activ la construirea propriului portofoliu de clienți
  • Ai 100% libertatea de a prelua și gestiona propriile tipuri de oferte imobiliare, dar poți învăța, în același timp, și de la echipa noastră de agenți
  • Îți poți folosi conexiunile pentru a genera venituri suplimentare
  • Vei putea construi propriile strategii de vânzări
  • Vei câștiga independență financiară și poți extinde veniturile personale.

Cerințe

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
  • Gestionare eficientă a timpului
  • Inițiativă, integritate, punctualitate și diplomație
  • Implicare, disponibilitate și spirit de echipă dezvoltat
  • Angajare și dăruire spre rezultate
  • Abilități de negociere
  • Capacitatea de a răspunde pozitiv provocărilor din domeniu
  • Abilități de utilizare a echipamentului de birou (laptop, telefon, imprimantă, scanner etc.)
  • Studii superioare
  • Permis de conducere categoria B

Dacă ți-am stârnit interesul, te așteptăm să ne cunoști!

Trimite-ne câteva cuvinte despre tine și CV-ul tău la [email protected]

0737 800 000